
2-drożny łącznik dupleksera
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, niski PIM (IM3)
Wyślij zapytanie
Product Details of2-drożny łącznik dupleksera
Główne cechy
Combiner do udostępniania podajników
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, Niski PIM (IM3)
Parametry elektryczne
| Zakres częstotliwości | Port1: 380-960 MHz Port2: 1710-2700 MHz |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,4 dB |
| Strata zwrotu / VSWR | ≤-19 dB / 1,25 |
| Izolacja | ≥80dB |
| Impedancja | 50Ω |
| Moc wejściowa | ≤ 300 W (śr.) |
| PIM (IM3) | ≤ -155 dBc przy 2 × 20 W. |
| DC / AISG | By-pass (maks. 3000mA) |
Specyfikacje środowiskowe
| Ochrona przed piorunami | 3KA; Impuls 10 / 350us |
| temperatura robocza | -20 ℃ do +60 ℃ |
| Wilgotność otoczenia | Od 5% do 95% |
| Podanie | Wewnątrz lub na zewnątrz, IP67 |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącza | 3 szt.Din-Female (długa szyja) -Pojedyncza jednostka |
| Waga Pojedyncza jednostka | 1,3 kg / jednostka podwójna: 2,7 kg |
Wymiary (Bez złączy) | Pojedyncza jednostka: 178 * 100 * 50 mm Jednostka podwójna: 178 * 100 * 106 mm |
Wymiar

Schemat

Popularne Tagi: 2 Way Diplexer Combiner, producenci, dostawcy, fabryka, najlepsza, wysokiej jakości
Wyślij zapytanie
