
Dwuzakresowy Combiner
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, Niski PIM (IM3)
Wyślij zapytanie
Product Details ofDwuzakresowy Combiner
Główne cechy
Combiner do udostępniania podajników
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, Niski PIM (IM3)
Parametry elektryczne
| Zakres częstotliwości | Port1: 698-803 MHz Port2: 824-960 MHz |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,5 dB |
| Strata zwrotu / VSWR | ≤-219dB / 1,2 |
| Izolacja | ≥50dB |
| Impedancja | 50Ω |
| Moc wejściowa | ≤ 200 W (średnio); 1000 W (szczyt) |
| PIM (IM3) | ≤ -150 dBc przy 2 × 20 W. |
| DC / AISG | By-pass (maks. 3000 mA) |
Specyfikacje środowiskowe
| Ochrona przed piorunami | 3KA; Impuls 10 / 350us |
| temperatura robocza | -20 ℃ do +60 ℃ |
| Wilgotność otoczenia | Od 5% do 95% |
| Podanie | Wewnątrz lub na zewnątrz, IP67 |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącza | 3 szt.Din-Female (długa szyja) -Pojedyncza jednostka |
| Waga Pojedyncza jednostka | 2,7 kg |
Wymiary (Bez złączy) | 202 * 167 * 62 mm |
Wymiar

Schemat

Popularne Tagi: Combiner dwuzakresowy, producenci, dostawcy, fabryka, najlepsza, wysoka jakość
Wyślij zapytanie
