
RF Triplexer Combiner
DIN-żeński
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, Niski PIM (IM3)
Wyślij zapytanie
Product Details ofRF Triplexer Combiner
Główne cechy
Combiner do udostępniania podajników
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, Niski PIM (IM3)
Parametry elektryczne
| Zakres częstotliwości | Port1: 380-960 Port2: 1710-1880 Port3: 1920-2170 |
| Strata wtrąceniowa | ≤0,4 dB |
| Strata zwrotu / VSWR | ≤-19 dB / 1,25 |
| Izolacja | ≥50dB |
| Impedancja | 50Ω |
| Moc wejściowa | ≤ 300 W (śr.) |
| PIM (IM3) | ≤ -150 dBc przy 2 × 20 W. |
| DC / AISG | By-pass (maks. 3000 mA) |
Specyfikacje środowiskowe
| Ochrona przed piorunami | 3KA; Impuls 10 / 350us |
| temperatura robocza | -20 ℃ do +60 ℃ |
| Wilgotność otoczenia | Od 5% do 95% |
| Podanie | Wewnątrz lub na zewnątrz, IP65 |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącza | 4szt Din-Female (długa szyja) -Pojedyncza jednostka |
| Waga Pojedyncza jednostka | Jednostka pojedyncza: 3,8 kg / jednostka podwójna: 7,7 kg |
Wymiary (Bez złączy) | Pojedyncza jednostka: 205 * 200 * 52 mm Jednostka podwójna: 205 * 200 * 106 mm |
Wymiar


Schemat

Popularne Tagi: RF Triplexer Combiner, producenci, dostawcy, fabryka, najlepsza, wysokiej jakości
Następny
Diplexer CombinerWyślij zapytanie
