
Hybrydowy kombinator 2 w 2 wyjściach, 698-2700 MHz Din-Female Hybrid Combiner
Wyślij zapytanie
Product Details ofHybrydowy kombinator 2 w 2 wyjściach, 698-2700 MHz Din-Female Hybrid Combiner
![]() | Specyfikacja produktu |
| Parametry elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 698 - 2700 MHz |
| Utrata wtrąceniowa | ≤3,4 dB (w tym strata dystrybucji) |
| Izolacja | ≥30dB (typowo 35dB) |
| VSWR | <> |
| Impedancja | 50Ω |
| PIM (IMD3) | ≤-150dBc @ + 43dBm × 2 |
| Moc ciągła | 300 W / port wejściowy (szczyt 3kW) |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| temperatura robocza | Od -25 do + 70 ℃ |
| Wilgotność względna | Od 0 do 95% |
| Zastosowane środowisko | Wewnątrz lub na zewnątrz / IP65 |
![]() | obraz produktu |

![]() | Powiązane produkty |

![]() | Nasza firma |


Popularne Tagi: 2w 2out, 698-2700 MHz hybrydowy łącznik din-kobiet, producenci, dostawcy, fabryka, najlepsza, wysokiej jakości
Wyślij zapytanie

