
Łącznik hybrydowy 2 wejścia 1 wyjście
700-2700 MHz
Wysoka kierunkowość / izolacja
Moc 300 W, wysoka niezawodność
Niski VSWR, Niski PIM (IM3)
Wyślij zapytanie
Product Details ofŁącznik hybrydowy 2 wejścia 1 wyjście
Główne cechy
Szeroki zakres częstotliwości
Doskonała płaskość złącza
Wysoka kierunkowość / izolacja
Struktura wnęki, obsługa dużej mocy
Niskie straty wtrąceniowe, niski VSWR, niski PIM (IM3)
Parametry elektryczne
| Zakres częstotliwości | 700-2700 |
| Strata wtrąceniowa | ≤3,1 dB |
| Strata zwrotu / VSWR | ≤1.2 |
| Izolacja | ≥30dB |
| Impedancja | 50Ω |
| Moc wejściowa | ≤ 100 W / port wejściowy (ciągła fala) |
| PIM (IM3) | ≤ -150 dBc przy 2 × 20 W. |
| DC / AISG | By-pass (maks. 3000 mA) |
Specyfikacje środowiskowe
| Ochrona przed piorunami | 3KA; Impuls 10 / 350us |
| temperatura robocza | -20 ℃ do +60 ℃ |
| Wilgotność otoczenia | Od 5% do 95% |
| Podanie | Wewnątrz lub na zewnątrz, IP65 |
Specyfikacje mechaniczne
| Materiał | Wnęka: aluminium posrebrzane; Złącze: miedź |
| Waga Pojedyncza jednostka | 4,2 kg |
Wymiary (Bez złączy) | 200 × 150 × 120 mm |
Wymiar

Popularne Tagi: sprzęgło hybrydowe 2 w 1 wyjście, producenci, dostawcy, fabryka, najlepsza, wysoka jakość
Następny
Łącznik 3dB DIN żeńskiWyślij zapytanie
