Adapter 4.3-10 męski na N męski
Niski PIM
Niska strata wtrąceniowa
Niski VSWR
Złącze adaptera 4.3-10 męskie do N męskie proste
| Ogólne specyfikacje | |
| Interfejs 1 | DIN-Male |
| Interfejs 2 | 4,3-10 Kobieta |
| Budowa ciała | Proste |
| Interfejs według | IEC 60169, MIL-PRF-39012, CECC 22210, EN 122190, DIN 47223 |
| Materiał i poszycie | |||
Części złącza | Materiał | Platerowanie | |
| Kontakt zewnętrzny | Mosiądz | CuSnZn3 | |
| Kontakt z centrum | Brązowy | Ag3 Silver | |
| Ciało | Mosiądz | CuSnZn | |
| Dielektryk | PTFE | ||
| Uszczelka | Silikon | ||
| Parametry elektryczne | |
| Impedancja | 50 omów |
| Częstotliwość | DC -11 GHz |
| VSWR | ≤ 1,10 (DC-2,2 GHz); ≤1,15 (2,2-3 GHz) |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥2500 V RMS, na poziomie morza |
| Odporność dielektryczna | ≥5000MΩ |
| Utrata wkładania | ≤ 0,05dB (DC-4GHz) |
| Odporność na kontakt z centrum | ≤ 1,0mΩ |
| Odporność na kontakt zewnętrzny | ≤0,25mΩ |
| Przekazanie mocy | 1000 W przy 1 GHz; 700 W przy 2 GHz |
| PIM (900 MHz, 1800 MHz 2 × 20 W) | ≤-155dBc @ 2x20W |
Pokaż produkt:


Sceny aplikacji:
FAQ:
1. Jakie są główne produkty CenRF?
CenRF specjalizuje się w produkcji wszystkich rodzajów produktów komunikacyjnych. Nasze główne produkty to repeatery, anteny, rozgałęźniki mocy, sprzęgacze, kombinatory, kable i złącza.
2. Czy Twoja firma może zapewnić wsparcie techniczne?
Tak. Mamy doświadczonych ekspertów technicznych, którzy są gotowi pomóc w rozwiązywaniu problemów technicznych.
CenRF Communications Limited
Dodaj : Pokój 2201, budynek 1, 555 Xincheng Road, dystrykt Binjiang, Hangzhou, Zhejiang, Chiny.
Kontakt : Milla Wu
Tel: + 86-571-86631886
Faks: + 86-571-89930536
Mobile: + 86-15382319512
E-mail: wm@cenrf.com
Popularne Tagi: adapter 4.3-10 męski na n męski, producenci, dostawcy, fabryka, najlepsza, wysokiej jakości
Wyślij zapytanie

