
Złącze adaptera 4310 męskie do DIN żeńskie
Wyślij zapytanie
Product Details ofZłącze adaptera 4310 męskie do DIN żeńskie
Złącze adapterowe 4.3-10 męskie do DIN żeńskie proste
| Ogólne specyfikacje | |
| Interfejs 1 | DIN-Male |
| Interfejs 2 | 4,3-10 Kobieta |
| Budowa ciała | Proste |
| Interfejs według | IEC 60169, MIL-PRF-39012, CECC 22210, EN 122190, DIN 47223 |
| Materiał i poszycie | |||
Części złącza | Materiał | Platerowanie | |
| Kontakt zewnętrzny | Mosiądz | CuSnZn3 | |
| Kontakt z centrum | Brązowy | Ag3 Silver | |
| Ciało | Mosiądz | CuSnZn | |
| Dielektryk | PTFE | ||
| Uszczelka | Silikon | ||
| Parametry elektryczne | |
| Impedancja | 50 omów |
| Częstotliwość | DC -11 GHz |
| VSWR | ≤ 1,10 (DC-2,2 GHz); ≤1,15 (2,2-3 GHz) |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥2500 V RMS, na poziomie morza |
| Odporność dielektryczna | ≥5000MΩ |
| Utrata wkładania | ≤ 0,05dB (DC-4GHz) |
| Odporność na kontakt z centrum | ≤ 1,0mΩ |
| Odporność na kontakt zewnętrzny | ≤0,25mΩ |
| Przekazanie mocy | 1000 W przy 1 GHz; 700 W przy 2 GHz |
| PIM (900 MHz, 1800 MHz 2 × 20 W) | ≤-155dBc @ 2x20W |
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Cykle krycia | ≥500 razy |
| Zachowanie nakrętki sprzęgającej | ≥450N |
| Moment sprzęgający Test | ≤ 1,7 Nm |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Zakres temperatury | -40 ℃ do + 85 ℃ |
| Metoda testu szoku termicznego | MIL-STD-202, metoda 107, warunek B |
| Metoda badania odporności na korozję | MIL-STD-202, metoda 101, warunek B |
| Metoda badania wibracji | MIL-STD-202, metoda 204, warunek B |
| Metoda testu wstrząsów | MIL-STD-202, metoda 213, warunek I |
| Metoda badania odporności na wilgoć | MIL-STD-202, Metoda 106 |
| Stopień ochrony (skojarzona para) | IEC 60529, IP67 |
| 2002/95 / WE (ROHS) | Zgodny |
Pokaż produkt i rysunek konspektu:
![]()
![]()
Sceny aplikacji:
CenRF Communications Limited
Dodaj : Pokój 2201, budynek 1, 555 Xincheng Road, dystrykt Binjiang, Hangzhou, Zhejiang, Chiny.
Kontakt : Milla Wu
Tel: + 86-571-86631886
Faks: + 86-571-89930536
Mobile: + 86-15382319512
E-mail: wm@cenrf.com
Popularne Tagi: złącze adaptera 4310 męskie do din żeńskie, producenci, dostawcy, fabryki, najlepsze, wysokiej jakości
Wyślij zapytanie
